WGGiIS

Nasza absolwentka Aneta Zwolińska po bardzo ciężkim wypadku zbiera fundusze na pomoc w dofinansowaniu kosztów rehabilitacji.
Informacje o możliwościach Pomocy
Nasz emerytowany Pracownik, Profesor Jan Pielok, jest ciężko chory i wymaga specjalistycznej opieki medycznej oraz rehabilitacji. Prosimy o wsparcie w ponoszeniu kosztów leczenia, poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Wychowanków AGH :
Pekao S.A.: 54 1240 4533 1111 0010 7696 3303 z tytułem wpłaty: POMOC.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę.

Programy studiów

Szczegółowe programy kształcenia dostępne są na stronach Sylabusa.

Programy poszczególnych kierunków studiów wyszukiwać można po wybraniu dyscypliny, do której przypisany został kierunek studiów, lub po wybraniu Wydziału prowadzącego dany kierunek.

Prosimy również zwrócić uwagę, że w celu znalezienia właściwego programu studiów należy określić typ studiów (stacjonarne lub niestacjonarne) oraz poziom kształcenia (na WGGiIŚ: studia inżynierskie I stopnia lub studia magisterskie inżynierskie II stopnia).

Kierunki prowadzone przez Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska są przypisane do następujących dyscyplin:
1. Inżynieria Lądowa i Transport: Geodezja i Kartografia; Geoinformacja.
2. Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka: Inżynieria i Monitoring Środowiska.

Redakcja: dr hab. inż. Agnieszka Bieda
Realizacja i administracja: mgr inż. W.Adamczyk, mgr inż. J.Dziedzic